İçeriğe geç

Evrim iğrenç bir yalandır!…

Share
Evrim varsa da bu evrimin herhangi bir bitki veya hayvandan gelmesi mümkün değildir. Neden mi?
1. Evrimle birlikte fiziksel değişiklikler olur. Biyolojik değişiklikler olur. Kimyasal değişiklikler olur. Çevreye uyum, şartlara uyum söz konusudur. Atalarından gelen belirleyici özellikleri neyse, o özellikler korunur, mutlaka içinde yaşar. Bu özellikleri takip ederek evrim zincirlerini oluştururuz. Evrildiysek eğer bu özellikler nereden geldi????
2. Bir aslanın zevk için geyiği öldürüp aç olan diğer hayvanlara satmaya çalıştığını göremezsiniz. İsterse milyon kere evrim geçirsin.
3. Bir geyiğin aslanlarla anlaşıp otlağın en güzel yerinde otlanma karşılığında diğer bir geyiği aslanlara sattığını göremezsiniz.
4. Aslanlarla sırtlanların birlikte zebra sürüsüne saldırdıklarını göremezsiniz.
5. Bir zürafanın su kuyusunu işgal edip ot karşılığında su sattığını hiç göremezsiniz.
6. Hele bir eşeğin, bir haftalık sıpasını (yaklaşık 10 yaşındaki insana karşılık gelir) diğer erkek eşeklere ot, yem karşılığında pazarladığını ASLA göremezsiniz.
7. Bir eşeğin diğer bir eşeğe tecavüz ettiğini de göremezsiniz.
8. Bir etoburun vejetaryen olduğunu göremezsiniz. Aynı şekilde otobur da et yemez.
9. Bir filin diğer bir fili öldürüp kalbini çıkarıp yediğini ASLA göremezsiniz.
10. Ot biriktiren bir zebra sürüsü olmadığı gibi, biriktirdiği otları korumak için çakallarla anlaşan, onları koruma olarak kiralayan bir zebra da göremezsiniz.
11. Sürünün liderine suikast düzenleyen bir bizon olmadığı gibi, sürüden ayrılıp çakallarla anlaşarak sürüye saldırı düzenleyen bir kurt da göremezsiniz.
12. Yavrularının yaşaması için kendini feda eden hayvanları görürsünüz de, kendi türünün yavrularını katleden bir hayvan türü göremezsiniz.
13. Hatta yavrularını diğer sürülere bırakıp kaçan hayvan da göremezsiniz.
14. Ve hatta annesini avlayan bir yırtıcının “bunlar büyüyünce benden intikam almaya kalkar” diyerek yavruları da öldürdüğünü kesinlikle göremezsiniz.
15. Annesini avladığı için kaplan sürüsüne karşı nefret duyan bir maymun olmadığı gibi, “kahrolsun kaplanlar” diye miting yapanlara da rastlayamazsınız.
16. Herhangi bir sürünün diğer bir sürünün otlağını almak için o sürünün liderine karşı ayaklanma başlattığı vaki değildir. Aynı şekilde kendi sürüsünün otlağını sahiplenmeye çalışan da olmaz.
17. Sürüsünü birbirine düşürmeye çalışan, eziyet ve hakaret eden, zarar veren, aşağılayan bir sürü liderini mümkün değil göremezsiniz.
18. Suyu, otu, eti çeşitli şekillerde ele geçirip, koruyup, saklayıp bölgede hakimiyet kurmaya çalışan bir hayvan da yoktur.
19. Hiç bir liderlik kavgasında ölüm olmaz. Tek tük ölümcül yaralar sebebiyle sonradan ölen olsa da bir daha başkaldırmasın diye öldürme olmaz.
20. Kendi başına yenemeyip arkadaşlarıyla lidere saldıran da olmaz. Lideri zayıflatmak için yeni doğan yavrulara ve sürünün savunmasız üyelerine saldıran da olmaz.
21. Siz hiç su karşılığında seks talebinde bulunan bir hayvan gördünüz mü? Ya da seks karşılığında yem talebinde bulunan?
22. Herhangi bir saldırı veya tehlike karşısında sürüsünü bilerek ve isteyerek uyarmayan, sürüsüne ihanet eden bir hayvan gördünüz mü?
23. Avlanırken veya otlanırken bombalama eyleminde bulunan bir hayvan türü var mı? Peki otlakların en güzelinde sonsuza dek yaşamak için canlı bomba olan bir hayvan var mı?
24. Zevk için öldüren, tecavüz eden, eziyet eden, işkence eden, ihanet eden, nefret eden, hakaret eden; aşağılayan, ukalalık, yavşaklık, soytarılık, kölelik yapan; hırsla, azimle, inatla daha fazlasına sahip olmaya çalışan; bulunduğu her ortamı tahrip eden, yakan, yıkan, parçalayan, yok eden herhangi bir hayvan veya hayvan türü var mı?
25. Doğada ne havalimanını bombalayan bir hayvan görürsünüz ne de bombalamanın ardından “yakalamışken köküne kadar sokayım taksi ücretini” diyen bir eşek görürsünüz…
İnsan denen bu canlı türü kesinlikle hayvanlardan, bitkilerden ve doğadan ayrıdır. En ufak bir benzerlik bile yoktur doğa ve doğadaki canlılarla arasında. Çünkü, doğumdan itibaren ömrünün yarısını öğrenmek, diğer yarısını da anlamak için harcayan ama hiç bir şey anlamadan ölüp giden başka canlı türü yok. Yani embesil gibi hiç bir şey bilmeyen başka bir canlı yok doğada…
İnsan, evrimle falan gelmiş olamaz. Çünkü doğa bu kadar iğrenç bir mahluk evirmez…. Doğasına ters…
Evrim, insanoğlunun, doğayı sahiplenmek, hak iddia etmek için uydurduğu en az kendisi kadar iğrenç bir yalandır!!!…
Ey! İnsan denen iğrenç mahluk! Hangi cehennemden geldiysen defol git oraya!…
Share
Tarih:İnsanSosyalyaşam

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir